Kasety KGZ14Z

Kasety KGZ14Z służą do montażu przekaźników na ramach uchylnych szaf. Zapewniają prosty montaż, oraz pewne i stabilne ich mocowanie.

 

Zastosowanie

Kasety KGZ14Z służą do montażu przekaźników na ramach uchylnych szaf. Zapewniają one prosty montaż, a także pewne i stabilne ich mocowanie.

 

Budowa

Ramka kasety unieruchamia i stabilizuje przekaźniki, a także umożliwia wykonanie opisu. Kaseta wyposażona jest w gniazda zatablicowe typu GZ14Z co sprawia, że jest bardzo dobry dostęp do zacisków od strony tylnej. Takie rozwiązanie ułatwia przeprowadzenie ewentualnych pomiarów na zaciskach przekaźników. Kaseta została wyposażona w korytko umożliwiające schowanie przewodów. Standardowo w kasetach można umieścić 7 przekaźników w obudowie CN55AK. Inne rozwiązania są na zamówienie wg projektu.

 

 

 

 

 

* Serwis

Urządzenia wyprodukowane przez firmę Energoaparatura S.A. objęte są standardowo dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wykonywany jest w siedzibie firmy Energoaparatura S.A. w Katowicach.

 

*Postępowanie ze zużytym sprzętem elektronicznym

Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz. 1495) zużyty produkt należy zwrócić firmie Energoaparatura S.A. lub oddać firmie zajmującej się utylizacją odpadów elektronicznych.

 

Inquiry
back
Close x
We use cookies to improve your experience. By your continued use of this site you accept such use. To change your settings please see our Privacy Policy cookies..