Przekaźnik kontroli napięcia KN-1

                                                                                     

 

 

 

Wskaźnik obecności napięcia KN-1 służy do sygnalizacji obecności napięcia na szynach rozdzielnicy pola średniego napięcia

 
                                                                             
       


ZASTOSOWANIE


Urządzenie KN-1 - Wskaźnik obecności napięcia służy do sygnalizacji obecności napięcia na szynach rozdzielnicy pola średniego napięcia. Zastosowanie urządzenia pozwala na szybkie stwierdzenie czy dane pole jest pod napięciem, co z kolei zapobiega przed przypadkowymi manipulacjami w polach będących pod napięciem, co mogłoby grozić porażeniem obsługi lub uszkodzeniem urządzeń znajdujących się w polu.

 

BUDOWA


Urządzenie wykonane jest w obudowie z tworzywa ABS przystosowanej do montażu zatablicowego.Urządzenie do działania nie wymaga zasilania pomocniczego. Poziom zadziałania poszczególnych torów sygnalizacji można konfigurować za pomocą przełączników które znajdują się w środku urządzenia. Obecność napięcia na torach L1,L2,L3 sygnalizowana jest kolorem czerwonym, natomiast brak napięcia sygnalizowany jest wygaszoną diodą 5[mm].

 

DTR KN-1

DEKLARACJA ZGODNOŚCI

 

* Serwis

Urządzenia wyprodukowane przez firmę Energoaparatura S.A. objęte są standardowo dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wykonywany jest w siedzibie firmy Energoaparatura S.A. w Katowicach.

* Postępowanie ze zużytym sprzętem elektronicznym

Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz. 1495) zużyty produkt należy zwrócić firmie Energoaparatura S.A. lub oddać firmie zajmującej się utylizacją odpadów elektronicznych.

 

 

Inquiry
back
Close x
We use cookies to improve your experience. By your continued use of this site you accept such use. To change your settings please see our Privacy Policy cookies..