OFERTA PRACY

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług specjalistycznych, świadczy usługi w zakresie prac elektrycznych, elektroenergetycznych oraz aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki.
Od początku swojego istnienia Spółka działa w branży energetycznej, która po dziś dzień pozostała obszarem działalności podstawowej. O naszej sile decyduje doświadczona kadra inżynierska, a także bogate i nowoczesne wyposażenie techniczne.

Elektromonter

Poszukujemy absolwentów szkół zawodowych i technicznych o kierunku elektrycznym lub pokrewne.

        Od kandydatów oczekujemy: Zakres obowiązków:

– umiejętności organizacji pracy,

– umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,

– znajomości obsługi urządzeń i przyrządów monterskich,

– mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,

– doświadczenia na podobnym stanowisku,

– gotowości do pracy w delegacji na terenie Polski

– montaż urządzeń elektrycznych i aparatury pomiarowej,

– wykonywanie prac konserwacyjno – remontowych instalacji                elektrycznych,

– prefabrykacja aparatury elektrycznej, pomiarowej, sterowniczej oraz osprzętu elektrycznego,

– układanie kabli elektrycznych, pomiarowych, sygnalizacyjnych,

– montaż tras kablowych i impulsowych

Oferujemy:

– zatrudnienie na pełnym etacie – umowa o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– sfinansowanie kosztów szkoleń zawodowych,

– pakiet benefitów („wczasy pod gruszą”, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów

aplikacyjnych na adres:

praca@enap.com.pl, lub dostarczenie pod nw. adres.

Energoaparatura S.A.  40-273 Katowice ul. Gen. K. Pułaskiego 7

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ENERGOAPARATURA SA
ul. gen. K. Pułaskiego 7
40-273 Katowice
Tel.32 728 54 20

  • Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Energoaparatura S.A. przy ul. Pułaskiego 7 w Katowicach (40-273).
  • Aby skontaktować się z Administratorem mogą Państwo wysłać wiadomość na następujący adres e- mail: praca@enap.com.pl bądź skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 32-7285410
  • Dane osobowe są przetwarzane przez nas wyłączenie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Elektronik/Elektromonter na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a) RODO.
  • Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu tj. do zakończenia prowadzonego przez nas procesu rekrutacji.
  • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia uzasadnionego sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do przenoszenia swoich danych.
  • Każda osoba ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niewłaściwe przetwarzanie jej danych.
  • Podanie wszelkich danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie.
  • Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych.
  • Aby cofnąć zgodę na przetwarzanie danych wyślij do nas wiadomość pod adres e- mail:praca@enap.com.pl. w temacie wpisując „COFAM”.